Шлюб з іноземцем в Україні

Хочете узаконити свої стосунки, зосередившись на спільному майбутньому, а не витрачати час на бюрократичні вимоги?
Юридична компанія Marriage in Ukraine  надає послуги щодо реєстрації шлюбу, де однією або обома сторонами є іноземці. Звернувшись до нас, ви отримаєте консультацію щодо необхідних документів, процедури їх подання та реєстрації шлюбу в Україні. Ми візьмемо на себе усі формальності, зокрема переклади, квитанції та інші турботи, що дасть вам змогу не гаяти час, оббиваючи пороги державних органів.
Узгодивши усі умови, вже за 2-3 дні, ви зможете обмінятись кільцями та отримати примірники свідоцтва про шлюб, на один з яких буде проставлено апостиль для використання в обраній для вас країні. Наша компанія візьме до уваги ваші прохання та допоможе з вирішенням питань, які у вас можуть виникнути.
Необхідні документи
Для оформлення шлюбу, в залежності від того, чи обидві сторони є іноземцями чи лише одна, пакет документів відрізняється. Для сторони, яка є громадянином України необхідно підготувати паспорт України (та довідку про місце реєстрації, якщо документ у вигляді ID картки), для іноземних громадян – закордонний паспорт. Якщо хтось із подружжя перебував раніше у шлюбі, додатково потрібно надати оригінал документу про розлучення, яке може бути у вигляді судового рішення та обов’язково має містити мокрі печатки.
Процедура
За попередньою домовленістю за контактними телефонами, після перевірки належності документів, очікуємо вас у нашому офісі за адресою м. Львів, вул. Чупринки 50 з оригіналами документів. Після здійснення їхніх перекладів, ми укладемо договір про надання послуг та відправимо документи у державний орган.
Ви дізнаєтесь про конкретну годину та місце проведення вашої події, на якій вас також будуть супроводжувати працівники нашої компанії.
Компанія Marriage in Ukraine візьме на себе усі організаційні питання та зробить процес реєстрації шлюбу в Україні максимально легким та приємним.