Чи можна розписатися з іноземцем за один день в Україні?

У вас виникло питання чи можна розписатися за один день? Так, український закон дозволяє розписатися за один день. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 502-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації» (зі змінами) усі бажаючі можуть розписатися за один день, коли були подані документи.

Швидке одруження з іноземцем є складним питанням, якщо не звертатись за допомогою до кваліфікоаних юристів. В Україні, як і в більшості країн світу, встановлені певні вимоги і процедури для реєстрації шлюбу. Юридична компанія Marriage in Ukraine може допомогти вам вирішити всі питання стосовно розпису з іноземцем в Україні.

Підготовку шлюбу з іноземцем у Львові у нашій компанії Marriage in Ukraine можна замовити онлайн попередньо. Все, що потрібно зробити парі – це зв’язатися з нашим юристом і відправити фото документів електронною поштою або іншими засобами зв’язку та забронювати дату приїзду.

Проте, щоб здійснити шлюб у такий спосіб, необхідно дотриматися деяких вимог.

Вимоги щодо шлюбу за добу з іноземцем

В Україні, незалежно від кольору шкіри, віросповідання та інших моментів, ви можете зареєструвати шлюб з громадянами інших країн.

Реєстрація шлюбу в Україні з іноземцем відрізняється переліком документів, який потрібно надати молодятам, а також переліком дій, який потрібно виконати перед безпосереднім оформленням шлюбу в Україні.

Якщо один з майбутніх подружжів є іноземцем, то розписатися за добу можна лише за деяких умов:

 • Всі необхідні документи повинні бути готові заздалегідь.
 • Іноземець в Україні повинен перебувати законно, тобто мати візу (*для іноземців із візовим вʼїздом в Україну) або не пропустити 90 днів впродовж 180 днів (*для іноземців із безвізовим режимом вʼїзду в Україну);
 • Громадянин (-нка) України та іноземець на момент укладення шлюбу, їм повинно виповнитися 18 років (*з меншого віку тільки за рішенням суду);
 • Реєстрація шлюбу з іноземцем вимагає присутність обох із подружжя (*за довіреністю шлюб зареєструвати не можливо, однак відповідну заяву та пакет документів подати можливо);
 • Також, один із подружжя не повинен бути опікуном, піклувальником та перебувати у прямій лінії споріднення із іншим із подружжя.

Шлюб з іноземцем за добу Львів має свої особливості, а тому якщо вчасно до нього підготуватися, то укласти його можна в найкоротші терміни.

Компанія Marriage in Ukraine може надати вам кваліфіковану допомогу в організації шлюбу з іноземцем.

Як розписатися за один день може відповісти вам наш юрист.

 Наші послуги включають:

 • Консультації з питань шлюбу в Україні з іноземцем: ми надамо вам повну інформацію про вимоги, процедури та необхідні документи для реєстрації шлюбу з іноземцем в Україні.
 • Допомога у зборі необхідних документів: ми надамо вам список необхідних документів та допоможемо їх зібрати. Ми також надаємо послуги перекладу та легалізації документів, які вимагає законодавство України.
 • Організація весілля: ми можемо допомогти вам з поселенням у місті Львів, фотографом, вибором місця святкування та іншого.
 • Юридична підтримка: наші юристи допоможуть вам з усіма питаннями, пов’язаними з законодавством України та іноземної країни вашого партнера.
 • Підготовка до інтерв’ю: ми надамо вам підтримку та підготуємо вас до інтерв’ю з посольством чи консульством іноземної країни, яке вимагається для отримання візи.
 • Допомога з отриманням візи: ми допоможемо вам з отриманням візи для в’їзду в іноземну країну та забезпечимо повний пакет документів, які вимагається для отримання візи.
 • Компанія Marriage in Ukraine забезпечує повну конфіденційність та професійність у своїх послугах. Ми допоможемо вам з організацією шлюбу з іноземцем в Україні швидко та якісно.

З моменту отримання Ваших документів, ми беремо їх в роботу і приступаємо до виконання процедури.

Отже, шлюб за добу документи :

Від громадянина України:

 • паспорт громадянина України (внутрішній), щоб він був дійсний (з вклеєними фотографіями у 25 і 45 років, якщо досягли цього віку);
 • прописка на території України, якщо це паспорт-книжечка, то є штамп про прописку в паспорті;
 • ідентифікаційний код;
 • свідоцтво про розлучення, якщо раніше перебував в шлюбі або рішення суду;
 • військовий квиток, якщо чоловік є військовозобов’язаним.

Від іноземця:

 • біометричний закордонний паспорт (паспорт для виїзду за кордон);
 • рішення суду про розлучення, якщо був одружений;
 • посвідка на постійне або тимчасове проживання не є обов’язковою, але допомагає пришвидшити процес(за наявності).
 • Якщо у вас немає потрібних документів, ми з радістю проконсультуємо щодо питання їх отримання та допоможемо з всіма складнощами.

Особливості процедури одруження в Україні з компанією marriage in Ukraine:

Наша компанія пропонує максимальний пакет послуг з реєстрації шлюбу за конкурентною низькою вартістю та в максимально короткий термін.

Щоб подружжя могло одружитися, їм потрібно зв’язатися з нашим юристом та надіслати фото документів електронною поштою або іншим зручним способом комунікації, а також домовитися про дату приїзду. Після отримання документів, ми розпочинаємо процедуру їх обробки.

Якщо у вас немає потрібних документів, ми з радістю проконсультуємо щодо питання їх отримання та допоможемо з всіма складнощами.

Терміни виконання процедури: 3-4 робочі дні з моменту приїзду.

По закінченню укладення шлюбу ви отримаєте два примірника свідоцтва про шлюб та апостиль для легалізації свідоцтва.

Для того, щоб розписатися за один день обов’язкова присутність наречених на території України впродовж всього процесу.

Як оформити шлюб за добу в Україні з іноземцем? З допомогою юристів Marriage in Ukraine, Ви отримуєте якісну юридичну консультацію з оформлення шлюбу в Україні в рази дешевше, вигідніше та швидше, ми підготуємо і отримаємо додаткові документи для реєстрації шлюбу з іноземцем в Україні і у Вас буде можливість обрати день весілля.

До того ж компанія “Marriage in Ukraine” знаходиться в найромантичному, з віковою історією, та наймальовничішому місті України – Львів, що додасть незабутніх вражень до такої важливої події у Вашому житті.