Шлюб за добу в Шевченківському гаю, арені Львів та аеропорту

Шлюб за добу Львів Шевченківський гай ціна

Чи можливо одружитись з іноземцем, та ще й зробити це швидко та романтично? Здається, що таке ж завдання неможливе в Україні. Оскільки треба пройти через десятки бюрократичних кіл пекла, зібрати купу документів і все для того, щоб поставили штамп у паспорт. А зробити гарні фотографії під час офіційного одруження взагалі видається захмарною мрією.

Насправді в Шевченківському гаю шлюб за добу це доволі просто, якщо доручити завдання професіоналам. Ми допоможемо Вам одружитись швидко та без складнощів, щоб від державної послуги у Вас залишились тільки приємні спогади.

Як за день одружитись з іноземцем в Шевченківському гаю, арені Львів або аеропорту?

Коли у Вас з’явиться бажання терміново одружитись, достатньо буде тільки звернутись до нашого спеціаліста. Вас обов’язково проконсультують по всіх питанням, які виникнуть стосовно цієї послуги. Також допоможуть зібрати усі необхідні документи та проведуть до РАЦСу для подачі заяви, а потім до обраної Вам локації, щоб провести церемонію.

Вам не потрібно буде бігати по відділеннях банку для того, щоб сплачувати державне мито на проведення реєстрації шлюбу. Ми все зробимо за Вас під час організації в Шевченківському гаю чи на арені Львів шлюбу за добу. Ціна такої послуги містить у собі усі державні мита та збори та усі юридичні послуги. Таким чином Ви маєте зробити лиш один банківський переказ коштів і за це отримаєте оформлення шлюбу за добу під ключ з цікавою панорамою.

Ми розуміємо, що Ви хочете одружитись якомога швидше, але при цьому щоб церемонія була урочистою та запам’яталась, а не просто прийти забрати документи. Саме для того пропонуємо можливість провести церемонію у цікавих місцях, де можна буде зробити хорошу спільну фотографію під час фрази «Оголошую вас чоловіком та дружиною, можете поцілуватись».

Шлюб за добу в Шевченківському гаю – чом особливе це місце?

Найкраще буде провести у Шевченківському гаю шлюб за добу, оскільки це гарна територія з неймовірною природою. Супер місце для того, щоб зробити дійсно романтичне весілля, яке Вам точно запам’ятається.
Місце, яке дозволить Вам зробити по справжньому колоритне українське весілля. Тут неймовірна атмосфера, оскільки кожне весілля проводиться з дотриманням українських традицій. Старовинний стіл, скатертина з розписами, ікона і паляниця це тільки частина експозиції музею, яка зустріне Вас у цьому місці.

Старенькі хатини, в яких молодята одружувалися ще якихось сто п’ятдесят років тому допоможуть відчути Вам близькість одне з одним і з українськими традиціями.

Подати документи можна буде з вівторка по п’ятницю з 11:00 до 16:00. А провести церемонію можна буде вже на наступний день. Щоб дізнатися яка на шлюб за добу у Львові у Шевченківському гаю ціна достатньо зателефонувати нам ха номером телефону, який вказаний на сайті.

Шлюб за добу в Арені Львів – помпезна локація з неймовірною атмосферою

Є можливість провести цю церемонію і на Арені Львів. Помпезна локація, величезний стадіон, на якому регулярно грають та вболівають десятки тисяч фанатів футболу, лише у Вашому розпорядженні. Тому не дивно, що провести на Арені Львів шлюб за добу обов’язково Вам запам’ятається на все життя, як найкращий день.

Подати документи можна буде з вівторка по п’ятницю з 10:00 до 15:00. А на наступний день вже можна реєструвати шлюб.

Шлюб за добу в Аеропорту Львова

Міжнародний аеропорт імені Данила Галицького місце, в якому варто одружитись. Неймовірна за розмірами територія, безліч літаків, які додають атмосферу. А ще можна одразу відправитись у весільну подорож.
Подати документи можна буде у вівторок з 09:00 до 12:00, у середу з 13:00 до 15:00, а у четвер з 11:00 до 15:00. З собою потрібно принести набір усіх необхідних документів, це завдання на нашому спеціалісті, який підготує усе та проконтролює.

Шлюб за добу в аеропорту Львів

Які документи потрібні для реєстрації шлюбу за добу?

Якщо один з наречених є іноземцем, або обидва вони є іноземцями, то мають право легально зареєструвати свій шлюб на території України. При цьому важливо підготувати деякі документи, що необхідні для реєстрації:

  1. Паспортні документи обох наречених.
  2. У тому випадку, якщо хтось з молодят раніше уже перебував у шлюбі, то потрібно надати документ, який підтверджує розірвання шлюбу.

Важливо, щоб усі документи були легалізовані в Україні. А вже наші експерти роблять офіційний переклад їх на українську мову з нотаріальною легалізацією. Ми робимо усе можливе, щоб Ви могли швидко отримати бажане свідоцтво про одруження якісно та без складнощів. А Вам для цього потрібно лиш подзвонити та домовитись на зустріч з нашим спеціалістом.