Express Marriage
Lviv

 • м.Львів, вул.Здоров’я 8 бічна Київської
 • + 38 096 711-40-10
 • Безплатна консультація

Пакет послуг
"Базовий"

3000 грн
 • 4-6 робочих дні
 • Надання усної консультації про порядок реєстрації шлюбу з іноземцем за добу;
 • Перевірка законності перебування в Україні, правовий супровід у відносинах з міграційною службою;

Пакет послуг
"Стандартний"

9000 грн
 • 4-6 робочих дні
 • Надання усної консультації про порядок реєстрації шлюбу з іноземцем за добу;
 • Здійснення перекладу документів, оплата державного мита та послуги «шлюб за добу» за наш рахунок;
 • Перевірка законності перебування в Україні, правовий супровід у відносинах з міграційною службою;

Пакет послуг
"VIP"

15000 грн
 • 1-2 робочих дні
 • Надання усної консультації про порядок реєстрації шлюбу з іноземцем за добу;
 • Оплата вартості державного мита за послуги РАЦСу за наш рахунок;
 • Оплата вартості послуг державних підприємств – посередників за наш рахунок;
 • Отримання всіх документів в найкоротші строки;
 • Повний юридичний супровід.

Порядок реєстрації шлюбу за один день

Збір
документів

Вам потрібно зібрати необхідні документи, перелік яких наводяться нижче;

Подача
документів

Особиста подача документів в органи РАЦСу.

Передача документів
в міграційну службу

Після короткої співбесіди та перевірки документів, начальником відділу, здійснюється передача запиту до міграційної служби;

Перевірка документів
міграційною службою

Після цього відбувається ретельна перевірка законності перебування іноземця в Україні. Як наслідок, надається відповідь ДМС;

Реєстрація
шлюбу за 1 день

Звернутися до державного підприємства-посередника, яке реєструє шлюб за один день («Арена Львів», Міжнародний аеропорт «Львів», Музей«Шевченківський гай»), де ви укладаєте договір, підписуєте спільну заяву та оплачуєте вартість їхніх послуг;

Отримання
свідоцтва про шлюб

Власне, реєстрація шлюбу та отримання свідоцтва про шлюб.

Документи для реєстрації шлюбу за один день

Якщо зареєструвати шлюб бажають особи, які досягли 16-років, орган РАЦС вправі зареєструвати такий шлюб за їхньою заявою лише після пред’явлення відповідного рішення суду. Тільки після цього їм може бути надано право на укладення шлюбу, якщо це відповідатиме їх інтересам. Для того щоб одружитися повнолітнім особам, потрібно мати:
1. Паспортний документ обох наречених (якщо одним із подружжя є іноземець, тоді паспорт потрібно перекласти на українську мову та нотаріально посвідчити);
2. Якщо іноземець раніше перебував у шлюбі, потрібно подати документ, який підтверджує його припинення (такий документ повинен бути апостильований та легалізований в країні видачі, перекладений на українську мову та нотаріально посвідчений).

Поширені запитання

Реєстрація шлюбу за один день у Львові

До 2016 року реєстрація шлюбу включала похід в РАЦС, заповнення заяви, подачу документів та 30- денний строк очікування дня розпису. Але на сьогоднішній день дуже поширена така послуга, як шлюб за один день. По суті, сама процедура не змінилася, але в термінах молодята можуть виграти. Як правило, підготовка власне до реєстрації шлюбу з іноземцем як юридичної процедури, не складає особливих зусиль, варто лише взяти з собою паспорт, особисто прийти в РАЦС, написати заяву та оплатити усі послуги – і все, через місяць весілля!

Відомо всім, що приготування до весілля вимагає ретельного підходу, оскільки воно включає в себе багато дрібних деталей, про які слід піклуватися виключно Вам. Нажаль, реєстрація шлюбу за один день з іноземним громадяном є доволі ускладненою процедурою. Законодавство вимагає переклади офіційних документів, додаткові обтяжливі та прискіпливі перевірки з боку державних органів.

Як проводиться шлюб за один день з іноземцем

Важливим моментом реєстрації шлюбу з іноземцем є те, що такий іноземець на момент подачі документів повинен легально знаходитися в Україні. Тому варто слідкувати за строками законного перебування в Україні та звертатися в РАЦС не пізніше як за місяць до закінчення такого строку. Інакше, дозвіл може закінчитись, і зареєструвати шлюб буде неможливо.

Юридична допомога в реєстрації шлюбу за один день

Реєстрація шлюбу за один день у Льовові найчастіше проводиться за сприяння юристів. Юридичний супровід наших спеціалістів гарантує Вам прискорене одержання усіх необхідних документів та уникнення небажаних «несподіванок». Це збереже, в першу чергу Ваш час, гроші та хороший настрій. Адже не хочеться у такий відповідальний день вникати у втомливу багаторівневу бюрократичну павутину. При необхідності, юристи супроводжуватимуть пару в РАЦСі та проконтролюють здійснення розпису в зазначені терміни.

Користуючись нашими послугами Ви можете спокійно готуватися до найважливішого дня у Вашому житті. До нас ви можете звернутися навіть із-за кордону і не тільки з консультацією. Ви можете надіслати на наш e-mail документи для ретельної перевірки їх висококваліфікованими юристами.

Крім того, наші міграційні юристи зможуть надати нашим клієнтам вичерпну консультацію та допомогти в оформленні тимчасової (постійної) посвідки на проживання в Україні. Ми досягнемо найкращого результату для Вас, від чого це б не залежало.

Телефонуйте нам
або приходьте в гості