Express Marriage
Lviv

  • м. Львів, вул. Чупринки 50
  • + 38 096 711-40-10
  • Безплатна консультаціяШлюб за добу з іноземцем у Львові

У реаліях сьогодення шлюб з іноземцем у місті Львів не є чимось незвичайним або недоступним для бажаючих. Кожен, хто бажає оформити свої стосунки офіційно, може зробити це, скориставшись послугами відповідних компаній. Однак, не все так просто.

Незважаючи на те, що популярність даного типу послуг зростає, у місті не так легко знайти перевірений сервіс, який міг би повністю задовольнити потреби майбутніх наречених. До того ж для подібних компаній ключовою частиною роботи буде оформлення документів, а з цим також бувають труднощі. Тому, якщо Ви не хочете витрачати багато часу на пошуки відповідного сервісу, рекомендуємо звернутися до компанії «Express Marriage Lviv». Тут у Вас не буде проблем з оформленням шлюбу з іноземцем у Львові.

Шлюб з іноземцем у Львові – що необхідно знати

Компанія «Express Marriage Lviv» займається оформленням шлюбних стосунків між громадянами України та іноземцями. Процес включає в себе не тільки роботу з документами, але й організацію весільної церемонії, зустріч нареченого\нареченої на вокзалі чи в аеропорту. Процес обробки документів є надважливим, тому тут ми зупинимося більш детально.

Основна робота полягає у перевірці достовірності зазначеної інформації, а також підтверджені того, що іноземець перебуває на території України легально. Також варто зазначити, що якщо один з наречених до цього був у шлюбі, йому або їй необхідно надати підтвердження того, що шлюб є недійсним. Це може бути:

  • Рішення суду про розірвання шлюбу
  • Свідоцтво про розлучення
  • Свідоцтво про смерть колишнього нареченого\нареченої, що є підставою для припинення шлюбу

Будь-який з цих документів має бути завірений у країні, яка його видала, а також перекладений на українську мову належним чином та завірений нотаріально. Ми проводимо всі ці операції, аби клієнти могли не перейматися з приводу того, як проходить підготовка до шлюбу з іноземцем у Львові. Оперативність виконання цієї частини процесу залежитиме від обраного тарифу, але про це ми розкажемо нижче.

Одруження за 24 години – чому варто обрати «Express Marriage Lviv»

Люди звикають до того, що кожна компанія чи сервіс з певними послугами намагається якомога краще переконати їх в тому, що варто скористатися саме їхніми послугами. Згодом це починає перетворюватися на шаблон, і ніхто не реагує на це серйозно. Однак, ми не будемо прикриватися епітетами, а просто покажемо, за рахунок чого нам вдається підтримувати довіру клієнтів та проводити десятки церемоній щомісяця.

Перше, що варто відзначити – наявність одразу трьох унікальних локацій для проведення церемонії шлюбу з іноземцем у Львові, а саме:

Наша компанія заздалегідь повідомляє Вас про наявність вільних приміщень відповідно до обраної дати. Ці приміщення заздалегідь готують до прийому гостей, прикрашають та створюють атмосферу свята. До того ж, скориставшись нашими послугами, Вам одразу будуть доступні послуги перекладача та фотографа.

Другий фактор, який дає клієнтам перевагу у роботі з нами – рівень майстерності наших спеціалістів. Кожен з них має досвід не тільки у роботі з майбутніми нареченими, але й у вирішені можливих проблем, що виникають час від часу. Клієнти можуть почати панікувати, але наші спеціалісти швидко оцінюють ситуацію та знаходять рішення. Ми контролюємо кожен етап виконання замовлення, особливо це стосується роботи з документами (переклад). В будь-якому разі, якщо Ви почали співпрацю з нами, Вам не варто хвилюватися з приводу того, як саме буде опрацьовано папери для оформлення стосунків з нареченим\нареченою.

Останній, але не найменший за значимістю фактор – оперативність у роботі. Ми розуміємо, що попит на послугу такого характеру дуже високий, тому не можемо дозволити собі затримок чи утворення несприятливих для роботи ситуацій. За рахунок гнучкого та зручного для клієнтів графіку нам вдається обслуговувати десятки пар за місяць. Втім, навіть якщо під час підготовки виникають обставини, на які не може вплинути жодна зі сторін, ми маємо запасний план дій. Це – ще одне підтвердження того, що одруження за 24 години разом з «Express Marriage Lviv» є найбільш зручним варіантом для молодят.

Реєстрація шлюбу за добу з іноземцем – відгуки клієнтів

Крім основного блоку інформації, що зазвичай знаходиться на сайті компанії чи сервісу, нові користувачі часто звертають увагу на реакції клієнтів, які вже встигли попрацювати з компанією чи сервісом. У відгуках вони зазвичай вказують на речі, які компанія не зазначає в основних блоках тексту, повідомляють про те, як триває процес від початку до кінця та які враження залишилися після завершення. У більшості випадків, відгуки про роботу «Express Marriage Lviv» є позитивними, і люди залишаються задоволені організацією свята та проведенням шлюбу за добу з іноземцем у Львові. Втім, якщо ми бачимо негативні реакції, то одразу аналізуємо їх та намагаємося змінити підхід до роботи, аби наступного разу все пройшло краще.

А якщо Ви вже встигли провести весільну церемонію та бажаєте поділитись враженнями щодо організації події, залишайте відгуки на наших сторінках в соціальних мережах.

Важлива інформація

Якщо Вас цікавлять основні положення щодо роботи компанії та нюансів одруження з іноземцем, Ви можете знайти її в розділі «поширені запитання». Там ми розмістили найбільш поширені запити та відповіді на них. Також, якщо під час консультації або укладання угоди у Вас виникнуть додаткові питання, одразу ж задавайте їх. Ми з радістю надамо всю інформацію, що цікавить Вас.

Шлюб за добу з іноземцем: актуальна ціна

Одним з ключових факторів, що впливає на остаточне рішення клієнта є вартість послуги. Враховуючи те, що кількість пропозицій на ринку доволі висока, люди витрачають час на порівняння та аналіз наявних варіантів. Однак тепер цього можна не робити, адже з «Express Marriage Lviv» Ви зможете провести шлюб за добу у Львові за найбільш комфортними цінами в місті. Наразі в нас діють два пакети послуг – «стандартний» та «преміум». В залежності від того, який пакет Ви обираєте, Ваше замовлення буде виконуватися швидше. Однак, в будь-якому разі, все буде проводитися на найвищому рівні, і згодом для Вас буде влаштоване справжнє свято!

Телефонуйте нам
або приходьте в гості