Express Marriage
Lviv

  • м. Львів, вул. Чупринки 50
  • + 38 096 711-40-10
  • Безплатна консультаціяРеєстрація шлюбу за добу

Як тільки Ви задумуєтесь про одруження, одразу з’являється страх, що потрібно буде витратити купу часу на збір необхідних документів, відвідування державних органів, очікування місяцями на заповітні свідоцтва про шлюб. А чи чули Ви про те, що в Україні відбувається реєстрація шлюбу за добу?

Звісно, у таке важко повірити, якщо Ви коли-небудь стикалися з роботою державних органів. Проте з допомогою кваліфікованих юристів навіть таке можливо. Ми працюємо для того, аби максимально скоротити строки очікування на отримання документа про одруження. 

Наша команда складається з дипломованих юристів, які здобули освіту в найкращих правничих школах України. Вони добре обізнані у сферах сімейного та міграційного права, знаються на всіх правилах вступу у шлюб. Професійних підхід до кожного, хто звертається з потребою одружитися в Україні. Багаторічний досвід роботи у цій сфері дозволяє нам надавати послуги на високому рівні. А наші клієнти завжди залишаються задоволеними. Адже вони офіційно стають подружжям. 

Пропонуємо й Вам втілити свою мрію у життя. Телефонуйте та замовляйте консультацію, де ми детально розповімо Вам, які документи необхідні для реєстрації шлюбу за добу, де їх подавати, скільки очікувати на свідоцтво про одруження та яка вартість процедури. Забудьте про незрозумілі довідки та черги. Наші спеціалісти розкажуть Вам про всі деталі та особливості послуги Шлюб за добу. Ми також будемо супроводжувати Вас у всіх державних органах під час подання документів. Саме тому Вам не слід турбуватися, що щось піде не за планом. 

Організувати весілля за добу - не проблема для тих, хто професіонал у цій справі. Ми здійснюємо підготовку всіх необхідних документів, а саме здійснюємо переклади паспорта та інших паперів, перевіряємо на дійсність всі документи, які слід подавати, вираховуємо кількість днів, які іноземець перебуває на території України, та скільки днів його легального перебування ще залишилось. 

Одружуйтесь в Києві, Львові, Харкові, Одесі чи будь-якому іншому куточку України, адже зареєструвати шлюб за добу можна як у мегаполісі, так і у маленькому містечку. Адже правила вступу у шлюб однакові на всій території і для всіх пар. Не зважаючи чи це пара українців, чи двоє іноземців, чи українка та іноземець всі вони можуть одружитися за добу. І ми звичайно їм у цьому допоможемо! 

Реєстрація шлюбу за добу у Львові

Львів - культурна столиця України, яка знаходяться неподалік кордону з Європою. Місто, в яке Ви потрапляєте після відвідувань європейських міст, нічим гіршим від них не відрізняється. На хвилинку Ви можете уявити себе в закутках Відня чи Кракова, на одній з вулиць Будапешта. Неймовірна архітектура зачаровує своєю красою, створюючи чарівну казку навколо Вас. 

Сюди приїжджають на екскурсії, на бізнес-зустрічі, та просто одружитися. Тут зосереджено велику кількість державних підприємств-посередників, які створені для того, щоб приймати документи у бажаючих одружитися. Саме тому у Львові справді більше можливостей зареєструвати шлюб за добу, порівняно з маленьким містечком. У цьому місті створені цілі комплекси з надання цієї послуги. Зокрема, тут Вам допоможуть не лише з підготовкою документів та супроводом до отримання свідоцтва про одруження. Але й забезпечать надзвичайно красивою та сучасною локацією для реєстрації шлюбу за добу, просторним місцем для святкового бенкету, креативним ведучим Вашого свята. 

Наша компанія допоможе Вам організувати весілля за добу у серці цього прекрасного міста. Перетворіть свої мрії в реальність та приготуйтесь відсвяткувати незабутнє одруження з Вашою коханою людиною. Все, що потрібно, це звернутися до наших фахівців, які втілять всі Ваші мрії і бажання в життя. 

Не гайте часу та замовляйте консультацію нашого спеціаліста, щоб дізнатись всі умови реєстрації шлюбу за добу у Львові. Ми гарантуємо привітний персонал, відповідальне ставлення, професійну підготовку Вашого весілля за добу. Ми зустрінемо Вас у будь-якому куточку міста, надамо безкоштовну консультацію у затишному офісі за чашкою ароматного часу чи освіжаючого лимонаду, найкраще перекладацьке бюро міста здійснить переклад документів, а наші спеціалісти здійснять всі оплати та підготують Вас до подання документів. Вам не потрібно більше обходити десятки установ, стояти в чергах та боятись неприємних сюрпризів, які можуть виникнути під час співпраці з державним органом.

Послуга Шлюб за добу у Львові є дуже популярною. Багато іноземців приїжджають в Україну, саме щоб скористатись згаданою послугою. Адже реєстрація шлюбу за добу для іноземцем не відрізняється від такої процедури для українців. Наша юридична компанія знає, як найкраще одружитися іноземцю на території України, які документи потрібні та скільки реально часу це займає.

Ми здійснюємо всю процедуру шлюбу за добу “під ключ”. Саме тому найкращим способом одружитися в Україні, буде звернення до нас. Позбудьтесь клопотів пов’язаних з організацією весілля за добу, натомість насолоджуйтесь архітектурою міста, відпочивайте за філіжанкою ароматної кави, пробуйте незрівнянну українську кухню разом зі своєю коханою людиною. А ми у той час підготуємо Ваше незабутнє весілля за добу.

Правила вступу у шлюб для іноземців не важкі. По-перше, як і українцю, громадянину іншої країни потрібен паспорт. Проте у цьому випадку потрібен паспортний документ саме для виїзду за кордоном. Також потрібно мати дійсну візу, якщо наші країни не мають домовленості про безвізовий режим. 

Якщо іноземець раніше перебував у зареєстрованому шлюбі, йому потрібне підтвердження припинення сімейних стосунків. Це може бути рішення суду про розлучення або ж свідоцтво про розлучення. Такий документ повинен бути перекладений на державну мову та легалізований у встановленому законом порядку. У всьому іншому процедура ідентична до того, як відбувається шлюб між українцями.

Наші спеціалісти допоможуть Вам одружитися у будь-який час та у будь-якому куточку України. Ми допоможемо Вам офіційно стати дружиною та чоловіком!  

Телефонуйте нам
або приходьте в гості