Express Marriage
Lviv

  • м. Львів, вул. Чупринки 50
  • + 38 096 711-40-10
  • Безплатна консультаціяРеєстрація шлюбу з іноземцем

За статистикою близько 95 відсотків людей світу знаходять свою другу половинку та хоча б раз узаконюють такі стосунки. Згідно з іншою статистикою 10 відсотків пар складаються з представників різних національностей. Варто з‘ясувати, чим цікава реєстрація шлюбу з іноземцем?

По-перше, це можливість вироблення документів на проживання. Якщо Ви знайшли своє кохання за кордоном і бажаєте проживати разом, тоді потрібно виробити документи, які б дозволяли Вам знаходитися в країні свого обранця чи обраниці необмежену кількість часу. Відтак реєстрація шлюбу з іноземцем в Україні є підставою для отримання стороною документів на проживання в нашій країні. 

Варто наголосити, що шлюб може бути укладений і за межами України, проте документ про одруження повинен бути легалізований у встановленому законом порядку. Зокрема, така легалізація відбувається декількома способами. На приклад, до свідоцтва про одруження, яке видане в Канаді, потрібно застосовувати процедуру консульської легалізації. Це означає, що документ спершу повинен бути засвідчений нотаріально, потім проставляється печатка консульського відділу Міністерства закордонних справ Канади, а після цього такий документ подається в Посольство України для проставлення додаткового штампу, який підтверджує дійсність цього документа. 

Іншим прикладом є процедура апостилізації іноземного документа. Так, якщо свідоцтво про шлюб видане в одній з країн Європи, до нього повинен бути долучений апостиль. Сам апостиль проставляється компетентним органом країни, яка видала цей документ, та означає підтвердження його дійсності. Більш ніж 80 країн світу застосовують саме такий спосіб легалізації іноземних документів. 

І останній, найпростіший, спосіб підтвердження дійсності документа - нотаріальне засвідчення підпису перекладача на здійсненому перекладі іноземного документа. Це винятковий спосіб, який застосовується у випадку підписання між двома країнами угоди, яка це передбачає. Зокрема, такий спосіб легалізації використовується між Україною та  Польщею, Балканськими країнами, Сербією, Чехією, Румунією, Угорщиною, Молдовою, Болгарією, Росією, Грузією та іншими країнами СНД. Тобто документ, виданий в одній з цих країн, потрібно лише перекласти та засвідчити підпис перекладача у нотаріуса. 

Важливим є те, що всі ці способи застосовуються за принципом взаємності. Простіше кажучи, до свідоцтва про шлюб, яке видане в Україні, застосовуються ті ж самі способи легалізації в інших країнах світу, що й до документів, які приймаються Україною від цих країн. Саме тому Вам не слід турбуватися про те, що після реєстрації шлюбу з іноземцем в Україні, свідоцтво про шлюб не будуть визнавати за кордоном.  Після відповідної процедури легалізації такого документа, Ви зможете використовувати його у всіх країнах світу.

Звертайтесь за консультацією до наших спеціалістів, які нададуть Вам усі пояснення, які стосуються підготовки документів для реєстрації шлюбу з іноземцем в Україні, самої процедури весілля за день та способів легалізації підтверджуючих документів. Наші юристи з багаторічним досвідом роботи нададуть Вам ґрунтовні консультації з будь-якого питання, що стосуються реєстрації шлюбу з іноземцем в Україні. 

Реєстрація шлюбу в Україні з іноземцем

Якщо Ви вирішили організувати весілля за день, тоді Вам обов’язково потрібно звернутися до спеціалістів. Адже сама підготовка до цієї урочистої події може займати декілька тижнів. Для того щоб уникнути зайвих витрат, ми радимо заздалегідь проконсультуватися із фахівцями щодо питань, які стосуються документів на шлюб та самої процедури реєстрації шлюбу з іноземцем в Україні.

Перше, на що потрібно звернути увагу, є підготовка документів. Найважливішим документом на шлюб, який обов’язково потрібен, є паспортний документ. Від громадянина України вимагається його внутрішній паспорт. Такий документ повинен бути дійсним, тобто повинні бути вклеєні фотографії у віці 25-ти та 45-ти років, якщо Ви вже досягли цього віку, не містити печаток чи відміток з іноземних країн, будь-яких підчисток та виправлень. Якщо у Вас паспорт нового типу, тобто у формі id-картки, тоді будьте уважні, адже такий документ має термін дії. Кожні 10 років така картка підлягає оновленню. Також необхідною є також реєстрація місця проживання. У звичному житті ми звикли називати це “прописка”. У паспорті-книжечці така прописка проставляється у вигляді печатки. До паспортів нового типу видається довідка про реєстрацію місця проживання (Форми 13). 

Від іноземця з документів на шлюб потрібно закордонний паспорт, саме той в якому ставлять печатку про перетин кордону. 

У наші послуги входить переклад документів з будь-якої мови. Ми підготуємо переклад саме такий, як потрібен для реєстрації шлюбу з іноземцем. Неважливо, в якому місті Ви знаходитесь. В Києві чи Львові, Одесі чи Харкові, ми завжди працюємо для Вас. Більше жодних очікувань в чергах  та пошуків перекладацьких бюро. Просто приходите до нашого затишного офісу, а ми потурбуємося про всю підготовку до весілля за день.

Реєстрація шлюбу з іноземцем в Україні

Для того щоб приємно провести час в Україні та насолоджуватись її краєвидами, архітектурою та кухнею, Вам слід звернутися до професійних юристів, які працюють у сфері сімейного та міграційного права. Ми як ніхто краще знаємо про всі особливості подання документів на шлюбу, про реєстрацію шлюбу з іноземцем в Україні у Львові. Замовляйте консультацію вже зараз, щоб не гаяти час потім.  У нас сервіс включені всі послуги: переклад та підготовка необхідних документів, оплата всіх квитанцій та податків, супровід наречених під час подання документів в державних органах, підготовка свідоцтва про шлюб для визнання іншими країнами.    

Наші спеціалісти працюють найкраще для Вас. Звертайтесь до нас для реєстрації шлюбу в Україні з іноземцем, узаконюйте свої  стосунки та будьте щасливими!

Телефонуйте нам
або приходьте в гості