Express Marriage
Lviv

  • м. Львів, вул. Чупринки 50
  • + 38 096 711-40-10
  • Безплатна консультаціяШлюб за добу з іноземцем

Шлюб завжди хвилююча та відповідальна річ. Потрібно спланувати всі деталі, підготувати документи, проконтролювати всі процеси. А шлюб з іноземцем та ще й за добу вимагає допомоги з боку кваліфікованих юристів. Для того щоб Ваше свято було неймовірним та Ви не турбувалися про різні нюанси, які можуть виникнути в ході процедури шлюбу, обов’язковим є залучення професіонала, який потурбується про те, щоб нічого не могло зіпсувати Вам святковий настрій.

Іноземець, який приїжджає в Україну, не має наміру розбиратись в бюрократичній системі державних органів, займатись збором документів, перекладами та оплатами квитанцій. Насолоджуватись красою міста, архітектурою старих кварталів, смакувати українською кухнею і справді цікавіше заняття. Безумовно витратити час на екскурсії містом є вигіднішим, аніж застрягти в чергах за черговою “довідкою”. 

Для того щоб уникнути небажаного гаяння часу, ми пропонуємо скористатись послугами нашої юридичної компанії, де працюють юристи з багаторічним досвідом у сфері сімейного права. Все, що Вам потрібно для оформлення шлюбу з іноземцем в Україні, це звернутися до нас. Комунікабельність працівників, швидкість і якість роботи, детальні консультації щодо сімейного та міграційного права, все це Ви отримаєте від нашої юридичної компанії. 

Сотні задоволених пар, які звернулись до нас за допомогою, вже називаються подружжям. Ті з них, які залишилися проживати в Україні, отримали посвідки на проживання. Комплексний підхід, а не лише отримання документа про шлюб, відрізняє нас від інших компаній, які теж пропонують послугу шлюб за добу. 

Наша юридична компанія рада допомогти Вам у питаннях оформлення шлюбу з іноземцем в Україні. Розкажемо детальніше про саму процедуру та про те, що Вам обов’язково потрібно знати, якщо Ви бажаєте скористатись послугою “Шлюб за добу”.

Реєстрація шлюбу з іноземцем в Україні

Якщо Ваша друга половинка іноземець, не варто переживати, що процедура шлюбу затягнеться на довгі місяці. Зрозуміло, що іноземець не може витрачати час, просто чекаючи реєстрації шлюбу у Львові, чи в будь-якому іншому куточку України. У власній країні його чекає робота, бізнес чи будь-які інші справи, які вимагають присутності особи. 

У цьому випадку закохані можуть скористатись послугою, яку запровадило Міністерство юстиції України ще в 2016 році. Ця нова процедура називається “Шлюб за добу”. Нею можуть скористатися як громадяни України, так й іноземці. Навіть якщо дві сторони у шлюбі нерезиденти нашої країни, послуга “Шлюб за добу” доступна і для них. 

Більше жодних радянських РАЦСів, очікування в чергах з сотнями молодят, збирання нікому не зрозумілої кількості документів та типових беземоційних церемоній. Оформлення шлюбу за добу має багато переваг, деякими з них ділимося з Вами.  

Перш за все, це створення мережі нових органів, до яких слід подавати документи. Державні підприємства-посередники, таку назву вони отримали від Мін’юсту, знаходять у всіх великих містах України та навіть у маленьких містечках. Зокрема, у Києві таких підприємств налічується близько 10, у Львові, Харкові, Одесі від 3 до 5, їх кількість збільшується з кожним роком. Особливість цих підприємств полягає у тому, що вони забезпечені власними комфортними залами для проведення урочистих церемоній шлюбу. Сучасні будівлі виконані у різних стилях, модернове чи традиційне оформлення, реєстрація шлюбу на стадіоні чи в аеропорту. Обирайте свою локацію та зробіть своє свято оригінальним і незабутнім для всіх.

Приємний персонал, який радий допомогти та підказати, як діяти, зустріне Вас та підготує все необхідне для реєстрації шлюбу за добу. Можливість зв'язатися з працівниками дистанційно за допомогою засобів зв’язку, використовуючи сучасні мережі соціального спілкування, це те, чого Ви точно не знайдете в РАЦСі.  

Основна перевага цієї послуги звісно ж час. Одружитися за мінімально короткі терміни справді можливо. Для громадян України ця послуги триває справді один день. Лише уявіть: сьогодні подаєте документи, а вже завтра отримуєте свідоцтва про шлюб. Для іноземних громадян процедура трішки довша. Все тому, що іноземець проходить перевірку в міграційній службі. Обов’язковим є легальне перебування нерезидента на території України. Варто пам’ятати, що є країни з візовим та безвізовим режимами в’їзду. Туристична поїздка іноземця з країни, з якою в України є домовленість про безвіз, може тривати 90 днів протягом останніх 180 днів. Іншими словами, за півроку іноземець може легально знаходитись в Україні лише три місяці. За перевищення цього терміну правопорушнику загрожує видворення з України.

Оформлення шлюбу з іноземцем в Україні

Для того аби Ви могли максимально насолоджуватися закоханістю один одного, ми пропонуємо Вам допомогти з реєстрацією шлюбу за добу. Саме тому важливим є звернутися до спеціаліста, який забезпечить оформлення шлюбу з іноземцем в Україні.

Варто пам’ятати, що процедура одруження не з простих. Найважливішим та найпершим є підготовка документів. Адже іноземні документи вимагають легалізації на території України. Це може відбуватися декількома способами. Перший з них - переклад з нотаріальним засвідченням. Країни-сусіди мають підписані з Україною правові договори, за якими сторони визнають документи, видані в цих країнах, лише з нотаріально засвідченим перекладом. 

Інший спосіб - це проставлення апостиля. Зокрема, більшість країн світу є підписантами Гаазької конвенції, яка скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів і впроваджує процедуру апостилізації. Це означає, що на документ в країні його видачі повинен бути проставлений апостиль, тобто підтвердження його дійсності компетентними органами цієї держави. Варто наголосити, що громадяни більшості країн Європи повинні дотримуватись згаданої процедури та проставляти апостиль на документи про розлучення для оформлення шлюбу в Україні.

Третій спосіб - консульська легалізація офіційних документів. Ця процедура триває найдовше, саме тому іноземцям, які повинні дотримуватись цього, слід почати готуватись до реєстрації шлюбу за довго до приїзду в Україну.  

Всі ці процедури стосуються легалізації документа, який підтверджує розлучення іноземця, який раніше перебував у шлюбі. Також обов’язком документом для оформлення шлюбу з іноземцем в Україні за добу є паспорти обох наречених.

Наші кваліфіковані працівники розкажуть Вам детальніше про процедуру одруження та допоможуть з усією підготовкою до неї.

Телефонуйте нам
або приходьте в гості