Express Marriage
Lviv

  • м. Львів, вул. Чупринки 50
  • + 38 096 711-40-10
  • Безплатна консультаціяЗареєструвати шлюб з іноземцем в Україні

Шлюб - це одна з найважливіших подій в житті! Молодята готуються до цього свята за багато місяців до нього. Шлюб з іноземцем в Україні є ще більш хвилюючою подією, оскільки всі наші звичаї настільки різноманітні та в окремих випадках дивні, що громадяни інших країн, не завжди розуміють їх суть. Проте об’єднані коханням наречені не помічають відмінностей мови, обрядів, процедур. Їхнє найбільше бажання - якнайшвидше об’єднатися вузами шлюбу, аби узаконити свої стосунки та будувати подружнє життя.

Головне у підготовці шлюбу з іноземцем - бажання молодят. Адже спільне життя вимагає від обох сторін прикласти багато зусиль, йти на поступки та компроміси, ставитись з розумінням та повагою один до одного. Варто пам’ятати, що процедура одруження відбувається легко і швидко, проте зберегти шлюб та бути у ньому щасливим - це клопіткий та довгий процес, результат якого залежить від обох сторін. 

Шлюб з іноземцем завжди був цікавим для українців. Постійні поїздки за кордон в пошуках роботи, часто зводили наших громадян з місцевими жителями. Люблячі та хазяйновиті жінки, які є турботливими матерями, приваблюють іноземців. А українські працьовиті чоловіки теж не залишаються без уваги за кордоном. Знайшовши свою другу половинку, наречені бажають якнайшвидше зареєструвати шлюб. 

Проте у цьому випадку слід детально з’ясувати питання процедури шлюбу. Адже іноземний елемент у стосунках вимагає додаткового правового регулювання. Щоб здійснити процедуру одруження без зайвих витрат часу та коштів, рекомендуємо Вам звернутися до кваліфікованих юристів, які знаються на своїй справі. Детальний аналіз законодавчих актів у сфері сімейного права, який забезпечує розуміння процедури одруження з іноземцем, гарантує Вам швидкий та позитивний результат у вигляді омріяного свідоцтва про шлюб. 

Якщо Ви не бажаєте розбиратися в складній бюрократичній системі державних органів, витрачати свій час збираючи необхідні документи, повертатись знову і знову, щоб їх подати, адже кожного разу потрібно буде додаткові “довідки”, тоді Вам необхідно звернутися до нашої юридичною компанія. Ми здійснимо Вашу мрію - забезпечимо швидку процедуру реєстрації шлюбу з іноземцем в Україні. Ваші закохані серця зможуть легко та швидко об’єднатися вузами закону. 

Як оформити шлюб з іноземцем в Україні?

Якщо Ви бажаєте одружитися, перш за все Вам варто пам’ятати про декілька варіантів  укладення шлюбу в Україні, які включають можливість реєстрації шлюбу з іноземцем. 

Перший спосіб - це подання заяви про оформлення шлюбу з іноземцем до відділу державної реєстрації актів цивільного стану. З моменту подання відповідної заяви і до отримання свідоцтва про шлюб Вам доведеться чекати місяць часу. Весь період іноземець повинен перебувати на території України.

Цей процес є довгим та потребує як Вашої присутності, так і підготовки пакету документів. Проте такий спосіб оформлення шлюбу з іноземцем в Україні як подання заяви до РАЦСу вимагає сплати невеликої кількості офіційних платежів. Проте за весь період іноземцю потрібно бути витратити кругленьку суму на проживання в Україні, харчування, затрачати кошти на розваги та дозвілля. Варто взяти до уваги ще той факт, що за кордоном така особа теж має роботу, бізнес чи інші справи, які не можуть залишатися без контролю на такий, доволі довгий, період часу.

Отже, бажання економії на офіційних платежах не виправдовують цієї загальної процедури оформлення шлюбу з іноземцем в Україні, оскільки затрати в цьому випадку будуть ще більші, аніж скористатись спрощеною процедурою.

З 2016 року всі громадяни та нерезиденти нашої країни мають можливість скористатися новою послугою, яку започаткувало Міністерство юстиції України. “Шлюб за добу” - це унікальна пропозиція для молодят одружитися в максимально короткі терміни. 

Назва цієї послуги повністю відповідає її тривалості. Ви маєте можливість подати документи до спеціалізованих офісів державних підприємств-посередників, які займаються організацією оформлення шлюбу. Бажаючим скористатись цією послугою, більше не потрібно очікувати в чергах в РАЦСах, спілкуватися з бюрократичними працівниками цього органу, збирати незрозумілу кількість необхідних документів. Новостворені підприємства з оновленим персоналом працюють швидко на привітно. А їхні офіси створені по цілій Україні. Найбільше їх у великих містах, зокрема, в Києві, Львові, Харкові, Одесі. Проте на даний час навіть в маленьких містечках Ви вже можете скористатись цієї пропозицією.

Ми допоможемо знайти Вам необхідне підприємство для звернення, підготуємо всы документи, здійснимо юридичний супровід впродовж всього процесу. А вся необхідна інформація щодо процедури оформлення шлюбу з іноземцем в Україні чітко розписана на нашому сайті.

Документи для укладення шлюбу з іноземцем в Україні

Варто наголосити, що підготовка необхідного пакету документів є одним із найважливіших етапів процедури оформлення шлюбу. У процедурі одруження з іноземцем необхідно звернутися до кваліфікованого юриста у сфері сімейного права. Оскільки у цьому випадку слід бути особливо обережним та уважним. Будь-яка помилка чи неточність можуть призвести до зупинення процедури або ж її затягнення на довгий період. 

Першим документом, який обов’язково повинні мати молодята, є паспорти. Оскільки це документ, який засвідчує особу, він повинен пред’являтися у всіх випадках наданням державних послуг. Такий документ повинен бути дійсним, без сторонніх записів чи виправлень. 

Варто пам’ятати, що громадяни України повинні вклеювати фотографію в паспорт по досягненню двадцятип’ятирічного та сорокап’ятирічного віку. Якщо такої вимоги не дотримано, паспорт вважається недійсним. Також доведеться сплатити штраф за протермінування вклеювання фотокартки. 

Процеси діджиталізації нашої країни вплинули і на формат паспортів. На сьогоднішній день можна отримати внутрішній паспорт громадянина України у формі id-картки. У цьому випадку варто знати, що такі пластикові картки дійсні протягом 10 років і підлягають оновленню. 

Також додатком до такого формату паспорта і наступним обов’язковим документом для укладення шлюбу є реєстрація місця проживання. Всім відома “прописка” тепер видається до id-картки у вигляді Довідки форми 13. 

Наступним документом, який необхідний для реєстрації шлюбу, є документ, який підтверджує факт розлучення, якщо особа раніше перебувала в офіційних стосунках. Цей документ є факультативним, тобто подається не завжди. Оскільки, якщо цей шлюб для Вас перший, Ви не подаєте цього документа.   

Кваліфікований юрист допоможе зібрати необхідні папери та забезпечить Вам юридичний супровід для швидкого та малозатратного оформлення шлюбу з іноземцем в Україні.

Телефонуйте нам
або приходьте в гості