Express Marriage
Lviv

  • м. Львів, вул. Чупринки 50
  • + 38 096 711-40-10
  • Безплатна консультаціяШлюб з іноземцем за 1 день у Львові

Ви закохані і бажаєте узаконити свої стосунки? Проте до кого звертатися, які документи необхідні, як зробити все правильно? Найкращим способом вирішити ситуацію буде звернутися до професіонала. Юридична компанія, яка працює у сфері сімейного права, проконсультує Вас у питаннях шлюбу з іноземцем за 1 день.

Найперше варто розповісти про саму послугу “Шлюб за добу”. Міністерство юстиції України з 2016 року запровадило спрощену процедуру одруження. Для цього створені спеціальні державні підприємства-посередника, які здійснюють прийом документів та проводять церемонію одруження. Зокрема, такі офіси налічують мережу по всій Україні. Найбільша їх кількість зосереджена у Києві, Харкові, Львові, Одесі. Проте навіть у маленьких містечках Ви теж зможете скористатись послугою Шлюб за добу. 

Великою перевагою цієї процедури є уникнення відвідування державних органів реєстрації актів цивільного стану, відомих як РАЦС. Більше жодних черг та непривітних працівників, які вимагають від Вас незрозумілі довідки. Шлюб за добу - це повністю нова процедура, яка здивує Вас своєю простотою та легкістю. 

Ще однією перевагою такого способу одруження є скорочення часу очікування на отримання свідоцтва про шлюб. Назва послуги - це не просто маркетинговий хід Міністерства юстиції. Це реальний час одруження в Україні. Лише уявіть: сьогодні Ви подаєте подаєте документи, а вже завтра у весільній сукні та святковому смокінгу урочисто присягаєтесь любити один одного все життя та отримуєте новий статус чоловіка та дружини. 

Не вірите, що це можливо в Україні? Тоді звертайтесь до наших спеціалістів. У безкоштовній консультації ми розкажемо Вам детальніше про саму процедуру шлюбу за добу, про реєстрацію шлюбу з іноземцем, які документи потрібно подавати, щоб процедура займала справді один день. Ми допоможемо уникнути непотрібних витрат часу та коштів у підготовці до одруження. 

Обирайте день шлюбу, а ми організуємо всю офіційну підготовку та допоможемо отримати заповітне свідоцтво про шлюб. Насолоджуйтесь днем одруження, адже це те, на що Ви чекали вже давно, будуючи плани на щасливе життя з коханою людиною. А ми зробимо цей день незабутнім. 

Наша юридична компанія працює у сфері послуг шлюб з іноземцем за 1 день з моменту запровадження цієї послуги державою. Наші кваліфіковані юристи знають про всі особливості одруження за допомогою цієї послуги. Ми знаємо як зробити це свято незабутнім для Вас.       

Саме для цього ми підготували пакети послуг, які підійдуть будь-якій парі. Обирайте те, що підходить саме Вам. Організація лише офіційної підготовки чи організація Вашого свята “під ключ”. Правовий супровід гарантований у будь-якому з пакетів на вибір. Пам’ятайте, Ваше щастя лише у ваших руках. Точніше з Вами за руку. Це саме Ваша друга половинка. Ви вже щасливчики, оскільки знайшли своє кохання. А ми потурбуємося про організацію всіх офіційних процесів. 

Реєстрація шлюбу з іноземцем

Як вже відомо з попереднього розділу, скористатись державною послугою шлюб за добу можуть як громадяни України, так й іноземці. Оскільки законодавством не встановлено обмежень щодо правового зв’язку особи з конкретною державою, громадяни будь-яких країн можуть одружитися на території України без жодних проблем.  

Реєстрація шлюбу з іноземцем вимагає правильної паперової підготовки. Важливим елементом цієї процедури є документи для шлюбу. 

Найважливішим документом є звісно паспорти молодят. По-перше, такий документ повинен бути дійсним. Варто нагадати, що громадяни України можуть зареєструвати шлюб з використанням внутрішнього паспорта. Дійсність якого потрібно підтверджувати з виповненням особі 25 і 45 років, вклеюванням фотографії. 

Іноземці повинні пред’явити паспорт для перетину кордону. Також у такому документі повинна бути віза. В окремих випадках є підписані правові договори, які встановлюють безвізовий режим між нашими країнами. Громадяни таких країн можуть безперервно перебувати в Україні 90 днів протягом останніх 180 днів.

Також іноземний паспорт повинен бути перекладений на державну мову. Наша компанія забезпечує переклад документів з будь-якої мови. Ми здійснимо переклад, який необхідно саме для процедури шлюбу за добу. Більше жодних пошуків перекладацьких бюро чи приватних перекладачів, які зможуть підготувати потрібний документ. Наша компанія співпрацює з одним з найбільших перекладацьких агенцій міста. Саме тому ми підготуємо все для Вас. 

Наступним необхідним документом є свідоцтво про розлучення. Якщо Ви раніше перебували у зареєстрованому шлюбі, Вам потрібно підтвердити його припинення. Це може бути свідоцтво про розлучення або рішення суду про розлучення. А також можна надати свідоцтво про смерть дружини або чоловіка, у випадку якщо сторона у шлюбі померла. 

Знову варто пам’ятати, що іноземний документ повинен бути перекладений та легалізований у встановленому законом порядку. Є декілька способів легалізації, використання яких визначається законодавством. Переклад з нотаріальним засвідченням вимагається від громадян, країни яких є сусідами України. Ми здійснюємо підготовку такого документу самостійно. Вам потрібно лише принести оригінал, а про решту ми потурбуємося. Проставлення апостиля і консульська легалізація - ці дві процедури повинні бути виконані в країні видачі документа. У цьому випадку іноземець повинен потурбуватися про підготовку такого документа заздалегідь. 

Після того як всі документи будуть готові, їх потрібно подати до державного підприємства-посередника. Ми здійснюємо постійних правовий супровід, тому Вам не потрібно хвилюватися. Наш юрист буде постійно присутній разом з Вами. Саме тому подання документів не викличе зовсім ніяких проблем.

Ми гарантуємо Вам реєстрацію шлюбу з іноземцем за 1 добу у Львові. Зручний сервіс для Вас та Вашої коханої людини.  Шлюб за добу - найшвидший спосіб одружитися та узаконити свої стосунки на офіційному рівні. 

Телефонуйте нам
або приходьте в гості